Ta strona używa COOKIES!

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Partner, któremu możesz zaufać.

Wieloletnie doświadczenie

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem, prefabrykacji konstrukcji stalowych, hartowania indukcyjnego elementów obrotowych jak również malowania zgodnie z normą Norsok M 501.

Nasze działania od zawsze związane były z wdrażaniem nowych technologii, zdobywaniem certyfikatów i uprawnień, a przede wszystkim zaufania naszych klientów.

Wykwalifikowany zespół

Łączymy wiedzę i doświadczenie wieloletnich pracowników z kreatywnością i entuzjazmem młodych osób rozpoczynających karierę w naszej firmie.

Osobom zatrudnionym w Remsod stwarzamy możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji organizując szkolenia na terenie firmy oraz wyjazdy na kursy i wydarzenia branżowe. 

Bogate portfolio

Dzięki zapytaniom napływającym do nas z całego świata mamy możliwość działania dla wielu gałęzi przemysłu w projektach o różnorodnym charakterze, począwszy od jednostkowych wykonań dla niewielkich odbiorców aż do udziału w wielkich instalacjach na platformach wiertniczych.

Bogate portfolio dzięki zaufaniu naszych klientów

Bogate portfolio dzięki zaufaniu naszych klientów

Współpracujemy z firmami z całego świata. Nasi partnerzy to zarówno duże międzynarodowe koncerny, jak i mniejsze polskie firmy.

Wiesław Golec – CZŁONEK ZARZĄDU

Wybierając nas, wybierasz jakość, doświadczenie, wysokie kwalifikacje i gwarancję dotrzymania wszelkich terminów oraz ustaleń.

REMSOD Sp. z o.o. powstała w 2001 roku i jest przedsiębiorstwem prywatnym. To nowoczesny zakład świadczący usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej i cieplnej, cięcia, spawania konstrukcji stalowych, wykonawstwa nowych części i urządzeń oraz remontów armatury przemysłowej.

Przedsiębiorstwo inwestuje w pozyskiwanie nowoczesnych technologii, uprawnień i certyfikatów, stałe rozbudowywanie parku maszynowego, a przede wszystkim w doskonalenie pracowników.

Jesteśmy przygotowani do kompleksowej obsługi projektów począwszy od pozyskania materiału, poprzez produkcję, przygotowanie dokumentacji wyrobu oraz transport.

Na życzenie klienta organizujemy testy funkcjonalności z udziałem zewnętrznych jednostek certyfikujących. Posiadamy certyfikaty zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem ISO 9001 i ISO 14001 oraz szereg uprawnień technicznych.

Zaletą spółki jest fakt, że wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów działających w różnych obszarach rynku wytwarzając produkty w oparciu o dokumentację powierzoną przez kontrahentów.

Zarząd

 

Sebastian Stachowiak

Prezes zarządu
 

Wiesław Golec

Członek zarządu